FAQ


FAQ ke kurzům:

Základní otázka? Pro koho jsou kurzy vhodné?

Pro všechny, kteří chtějí změnit nebo zlepšit své myšlení, cítění, chování a následně svůj život pomocí sebe koučinku, znalostí emoční inteligence a koučovací komunikace tak, aby si velmi dobře řídili hezké vztahy doma, mezi přáteli i na pracovišti.

Sebe koučink Vás povede k umění pracovat se svými emocemi, koučovat sebe samého k čemukoliv, co chcete nebo si přejete.

Koučinková komunikace se znalostí Emoční inteligence povede k otevřené, spolupracující, možnosti hledající komunikaci s kýmkoli.

Vše dohromady vede k přirozenému nastavení hranic bez vnitřního boje, zdravému sebevědomí, k tomu, že víte, co a jak máte dělat a umíte to komunikovat špičkovým způsobem. Vše pomáhá k zdravým vztahům, které velmi přispívají k celkovému zdraví člověka.

Témata jako koučovací komunikace, asertivita, práce s emocemi vlastními i s emocemi druhých, umění říci NE, umět pracovat s kritikou ve svůj vlastní prospěch, umět ji odmítnout, umět si měnit emoce tady a teď, být lídrem, umět dělat změny v životě beze strachu, umět pracovat se strachem a s obavami tak, že je využijete ve svůj prospěch, práce s cíli, Vize a mnoho dalšího.

1.  Jak probíhá objednávka?

Objednávka probíhá zpravidla přes tzv objednávkový formulář, kde jsou všechny údaje k objednávce a platbě. Tedy online. To je nejčastější způsob. Možnost je i emailem a telefonicky. To je zpravidla realizováno organizací, která che zakoupit více kurzů. Těm se objednávka přizpůsobí tzv "na míru".

2.  Jak je možné platit kurzy?

Kartou, pomocí PayPal, platební bránu Stripe. Všechny platební jsou bezpečné.

3.  Obdržím zálohovou fakturu a daňový doklad, v případě potřeby?

Ano. Náš systém vystaví zálohovou fakturu a po zaplacení objednávky daňový doklad automaticky generuje a zasílá na zadanou emailovou adresu.

4.  Je možné dodatečně upravovat údaje na faktuře?

Ano, avšak pouze, pokud nebylo uzavřeno účetnictví za daný měsíc. Nebo dle dohody.

5.  Je možné vystavit celkovou fakturu pro více účastníků kurzu v rámci organizace?

Ano. Po dohodě. Zde je nutné pak zaslat emailové adresy účastníků kurzu, neboť náš automatický systém následně zasílá veškeré informace, jako jsou přístupy do online kurzů, motivační emaily a další informace. 

6.  Co znamená studium online:

Studium online je pomocí tzv členské online sekce, ke které máte doživotní přístup. Je založena na studiu pomocí předtočených videí, které Vám velmi krátce osvětlí dané téma. Následně procházíte různými cvičeními. A to mentálními, emocionálními a někdy i lehkými fyzickými cvičeními. Můžete se k teorii, cvičením a všem podkladům kdykoli vracet.

7.  Je možné školení na míru?

Ano je. Po vzájemné dohodě s organizací.

8.  Kolik je v kurzu teorie a kolik praxe?

Cca 2,5-3 hodiny teorie, a 5-6 hodin praktických cvičení.

9.  Co je to pracovní sešit?

Pracovní sešit Vás provází celým kurzem. Je to takový kompas, který Vám pomáhá zpracovávat všechna témata. Můžete si do něj zapisovat poznámky, zapsat si odpovědi na otázky k tématu, popsat si Vaše vlastní cvičení apod..

10.  Je možné komunikovat s kouči/koučkami?

Ano. Pomocí diskusního fóra, kontaktního formuláře, popřípadě emailu.

11.  Jak rychle dostanu odpověď?

Záleží na množství otázek pro kouče. Pokud je více stejných či podobných otázek, může kouč/ka odpovědět v rámci diskusního fóra nebo dostanete video, kde budou otázky zodpovězeny. Snaha je odpovídat co nejrychleji, nejpozději do týdne.

 12.  Co když mi cvičení se sebou samým/samotnou nestačí?

Je možné si zakoupit rovnou kurz s živým online či osobním setkáním s koučem, kde se již nacvičuje pouze praxe. Zde je předpoklad, že účastník kurzu prošel samostudiem v členské sekci kurzu, vyzkoušel si všechna cvičení a nyní si to chce s ostatními účastníky kurzu vyzkoušet prakticky pod vedením kouče/koučky.

13.  Praktická cvičení jsou pouze 4 nebo 8 hodin?

Ne. Je ještě kurz, kde je 5 hodin praktického procvičování s koučem/koučkou a k tomu je 1 hodinu živého koncertu s Dannielem (Danniel Ronny Faith).

14.  Hudební koncert. Jak to probíhá?

Danniel používá elektronické bicí, na které sám hraje a pouští k tomu videa různých světově známých kapel (např. rockové muziky AC/DC, Ozzy Osbourne, Liliac, nebo i keltské hudby od Loreena McKennitt, také Avicii, Michael Jackson, The Rolling Stones, apod..). Danniel hraje druhé bicí nástroje spolu do originálu skladeb nebo hudba je bez bicích nástrojů a Danniel do skladby bicí zahraje dle sebe.

Hlasitost hudby lze přizpůsobit prostředí. Je se studiovým zvukem. 

15.  Je nutné skládat nějakou zkoušku z kurzu, abych dostal certifikát o absolvování kurzu?

Není to přímo zkouška. Je to vyplnění dotazníku účastníkem kurzu, kde si sám účastník ověří, jak kurz zvládl. Po jeho vyplnění nám systém zašle vyplněný dotazník a my na základě něho vystavíme certifikát do 5ti pracovních dnů.

 16.  Proč je nutné vyplňovat dotazník účastníkem kurzu?

Důvody jsou 4:

1. Zaměstnavatelé, kteří účastníkům kurz hradí, požadují občas zpětnou vazbu na kurz od nás nebo od samotného účastníka.

2. A to, co je nejdůležitější: Vy sami si uděláte zpětnou vazbu vůči sobě o tom, jak jste se posunuli v tématech a kurz zvládli.

3. Součástí otázek k vyhodnocení je datum narození pro vystavení certifikátu.

4. My díky Vaším odpovědím můžeme kurz zlepšovat. 

17.  Je nějaká další podpora v rámci kurzů?

Ano. Máte možnost být součástí komunity účastníků kurzu jak v rámci diskusního fóra, tak FB uzavřené skupiny.

18.  Je možné si stahovat podpůrnou dokumentaci z členské sekce kurzu?

Ano. Je však správné dodržet autorská práva. Tzn zejména používat je pro svou vlastní potřebu a nešířit dál.

19.  Jak jsem motivován/a v rámci kurzu?

- Základní je Vaše vnitřní motivace se posunout ve svém životě vpřed. 

-Další motivací je to, že kurzy jsou zpracovány za pomoci psychologie, neurovědou, koučinku a dalšími vědními obory. Vysvětlováno "lidským jazykem" tak, aby to každý pochopil a mohl využít ve svém životě praktickým způsobem. 

-Je málo teorie a hodně praxe. 

-Pravidelně Vám chodí motivující emaily jako přátelské motivující připomínky. 

-Následná komunikace v rámci komunity a s kouči/koučkami.

20.  Co když nebudu s kurzem spokojený/á?

Pokud prokážete, že jste celý kurz absolvoval/a dle pracovního sešitu, vyplníte dotazník účastníkem kurzu a přesto usoudíte, že Vám to nic nepřineslo, vrátíme Vám peníze zpět. A nebo můžete zdarma dostat sezení s koučem, který Vás dovede k úspěchu. Doposud se to nikdy nestalo. Všichni účastníci byli s kurzy spokojeni. 

Chcete se na něco zeptat? Můžete zde.