Poznejte náš tým

Váš úspěch je pro nás motivací

Danniel Ronny Faith a Pavla Annika Pavelková

Jsme vzdělávací společnost, která se zabývá firemním poradenstvím a vzděláváním v oblastech životních změn,  koučování a koučovacích technik. Naše školení jsou zaměřena na zvládání emocí, špičkové komunikace, sebeřízení, řízení ostatních v pracovních procesech, celkového zlepšování života na všech možných úrovních. 

Každý v sobě máme skrytý potenciál, o kterém mnohdy ani netušíme. Naše vzdělávací kurzy či koučink Vám pomůže jej odkrýt, najít správnou MOTIVACI ke tvoření čehokoli v životě, pomůže Vám, abyste byli schopni najít ŘEŠENÍ, která hledáte. Pomůže Vám najít MOŽNOSTI, o kterých jste doposud netušili. Odkrýt Vaše skryté TALENTY. Vybrat správnou cestu a postupnými malými krůčky dojít k CÍLI, k VIZI, k tomu, po čem toužíte.

Zvýšení výkonosti a v RADOSTI je úžasný vedlejší efekt našich vzdělávacích programů či koučinku.

Vnitřní bariéry mizí, aniž si toho všimnete.

Omezení myšlenkových vzorců a přesvědčení dostávají úplně jiný, neomezený rozměr.

Řešení a pomoc Vám jdou naproti a stávají se samozřejmostí.

Danniel Ronny Faith

jsem poradce pro firmy, kouč, mentor, motivátor, terapeut, který Vás provede prožitkovými semináři a přednáškami či jinými kurzy. Doposud jsem se zaměřoval na práci ve firmách, kterou dělám více jak 25 let. V dnešní době více a více lidí chce, abych předával svoje poznatky a zkušenosti více do hloubky, než jen "okrajově" v rámci působení ve firmách. Takže to je i důvod, proč vznikl projekt Životní změna. 

Miluji vzdělávání lidí, kteří se chtějí rozvíjet.

Mým cílem je, abyste mě co nejdříve nepotřebovali a stali se sobě svým vlastním koučem.

Mám titul Ing. v oblasti ekonomie. 

Již více jak 25 let dělám praktické poradenství pro firmy, jsem mentor, motivátor, terapeut, kouč, který velmi dobře zná vnitřní prostředí firem na všech jeho úrovních. 

Od roku 2007 podnikám. Od roku 2017 jsem majitelem a jednatelem firmy, která se zabývá praktickým poradenstvím, školeními, koučováním, mentoringem apod. 

Neustále se vzdělávám, protože miluji vzdělávání. Vzhledem k mým koníčkům v oblasti psychologie, terapií, neurovědy, epigenetiky a dalších vědních oborů, včetně koučinku, rád spojuji znalosti ze všech oborů do oblastí, které život přináší. 

Pavla Annika Pavelková

technické zabezpečení, organizace a marketing. Annika je pro mne anděl strážný v oboru technického zabezpečení, organizace a marketingu v projektu Životní změna. Stará se o to, aby vše fungovalo, jak má. Občas napravuje moje technické kiksíky :-). Jinak umí nádherně pracovat s dětmi. Prostě miluje děti a děti zase ji.  

Annika má mnoho zkušeností ze školského prostředí, zejména v oblasti vychovatelství. Miluje vzdělávání dětí, a to tvůrčím způsobem, zejména formou her. Například naučit děti pracovat s emocemi formou hry je umění. 

Motto:

"Věříš tomu, co říkám? Nevěř! Jdi, zkus to projít svým vlastním prožitkem a vezmi si z toho to nejlepší pro sebe."

Danniel Ronny Faith

Jednotlivé vzdělávací kurzy najdete v sekci KURZY

ROVNOVÁHA

Mysli srdcem a ciť rozumem.

Chcete se na něco zeptat?

Kontaktní formulář