Kolo života

a test spokojenosti života


Chcete zjistit, kde se ve svém životě nacházíte?

V návaznosti na KOLO ŽIVOTA.

K tomu může pomoci test spokojenosti života.

Asi za 15 minut se dozvíte, kde se ve svém životě nacházíte...

Test není pro mnoho lidí úplně jednoduchý. Prostě není pro každého. Má mnoho jiných úhlů pohledu. Dostaneš otázky ke všem oblastem Tvého života. Víš, jak to vůbec máš...? Avšak nelekej se otázek, které jsi možná nikdy nedostal/a. Přemýšlej o nich. Mohou Ti rozšířit úhly pohledu.. Dej sám/a sobě čas, protože to můžeš pro sebe udělat jen Ty sám/a. Pak se na to vše vyspi a upřímně si řekni, co v životě opravdu chceš. A jestli chceš některé věci v životě změnit...

Test si zakoupíte za 49 Kč i s DPH ZDE.

Svět dospěl k pochopení principu elektřiny velmi pomalu, ale nakonec se naučil, jak elektřinu použít a využít. Nyní se svět pomalu učí, jak použít a využít sílu myšlení. Napoleon Hill.

Myšlenka je zdrojem veškerého bohatství, ať už hmotného, fyzického nebo duchovního. Je prostředkem, kterým si dvanáct bohatství života (pozitivní duševní postoj, pevné fyzické zdraví, harmonie v lidských vztazích, osvobození od strachu, naděje na úspěch, schopnost víry, ochota sdílet svá požehnání, konat s láskou, otevřená mysl ke všem tématům, sebekázeň, schopnost porozumět lidem a finanční zabezpečení)                                     mohou přivlastnit všichni, kdo po nich touží. Napoleon Hill.