Školení na míru

Potřebujete zařídit dotace na firemní kurzy a tím si kurzy zlevnit?

Kontaktujte nás.

Chcete vyškolit více lidí z Vaší společnosti, ve škole, na úřadu a dalších institucích najednou? Nevyhovuje Vám žádný termín z naší nabídky otevřených kurzů? Nechce se Vám jezdit do našich školicích středisek? My přijedeme za Vámi.

Nabízíme Vám sestavení firemního školení na míru. Firemní školení má mnoho výhod, jednou z nich je uzpůsobení programu tak, aby co nejvíce podporoval zájmy společnosti, její politiku a postupy. V případě zájmu o sestavení nabídky Vás prosíme o zaslání následujících informací, které nám pomohou připravit specifickou nabídku přímo pro Vás.

1. Kdo se školení zúčastní?
Chceme obsah školení přizpůsobit účastníkům a jejich potřebám. Chápeme, že školení může být pro účastníky, kteří se teprve s danou problematikou potřebují seznámit. Naopak může jít i o školení pro zaměstnance, kteří potřebují získat přehled o novinkách v dané oblasti.

2. Jaký je počet účastníků školení?
Počet účastníků má vliv na obsah nabízeného kurzu. Víme, že některá školení je lepší zorganizovat v menším počtu účastníků na skupinu, aby se lektor mohl plně věnovat každému z nich. Snažíme vždy vhodně rozložit počet účastníků na školení, aby každý ze zúčastněných měl prostor pro případné dotazy.

3. Jak má být školení rozsáhlé?
Dle toho, jaká je Vaše představa o školení. Počet dnů v kterých můžete nebo chcete školení realizovat nebo hloubka školení. Mělo by mít školení spíše informativní charakter či se chcete v rámci školení zaměřit na konkrétní problematiku?

4. Kde chcete školení realizovat?
Napište nám adresu prostorů, kde školení proběhne. Nejpravděpodobněji půjde o prostory Vaší společnosti, případně může jít o prostory Vaší partnerské či dceřiné firmy. V případě, že nemáte vhodné prostory pro firemní školení, je možné po dohodě provést firemní školení v některé z našich vzdělávacích prostorů.

Pokud máte zájem o toto školení, kontaktujte nás.

ROVNOVÁHA

Mysli srdcem a ciť rozumem.

Chcete se na něco zeptat?

Kontaktní formulář